• 0

Merhaba Arkadaşlar! - Konu Açmadan Önce Burayı Okuyunuz!
1 1

Question

Merhaba Arkadaşlar! - Konu Açmadan Önce Burayı Okuyunuz!

Konu açmadan önce lütfen ayrıntılı sistem raporunuzu Windows işletim sistemi ve bütün donanım sürücüleriniz yüklü halde iken AIDA64 Extreme Edition isimli program ile sistem raporu alıp; indirilebilir kaynaklara yükleyip konuya ekleyerek, kullandığınız hackintosh / mac / os x sürümü ve ismi ile uyguladığınız işlemleri sırasıyla yazarak bize varsa o sorunun ekran görüntüsü / fotoğrafı ile bildiriniz. Lütfen konu açarak cevap alabileceğiniz şeyleri, özel mesaj pm/private message göndererek sormayınız.

Özel iletişim adresi istemeyiniz ve güvenliğiniz için açıktan paylaşmayınız (şifre vb dahil). Ben sizlere vakit bulabildikçe ve burayı ziyaret edebildikçe; elimden gelen her türlü yardımı yapacağım. Ayrıca lütfen cihazımı göndereyim siz halledin vb. gibi yaklaşımlarda bulunmayın hem vakit hemde riske girmeyeceğim için kabul etmeyeceğimdir.

Yardımları sizden hiçbir ücret talep etmeksizin yaptığımı ve yapacağımı unutmamanızı rica ediyorum ve anlayışla karşılamanızı bekliyorum. Eğer maddi destek vermek isterseniz; web sitemizin devamlılığı ve aylık giderlerinin karşılanabilmesi için bağış / donate ile gönlünüzden ne koparsa bağışlayabilir ve sitemize katkıda bulunabilir aynı zamanda uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Saygılar;

KemalALKIN

Not: Ben sadece bu site ve 2012'den bu yana bulunduğum hackintoshosx . uzantı (reklam olmasın) sitede ve her iki sitede de Türkçe bölümü görevlisi ve aynı zamanda bu bölümlerin açılmasını sağlayan girişimci bir gönüllüyüm.

2 people like this

0 answers to this question

There have been no answers to this question yet

Guest
This topic is now closed to further replies.
1 1