sistemim ve indirme bağlantıları hak.
2 2

6 posts in this topic

Merhabalar Kemal Bey, nasılsınız?

Sistem özellikleri

- CPU Intel® Core™ i7-3770K Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz)
- 16 gb ddr 3 4*4 dual ram
- Graphic Card : ASUS GTX670-DC2-2GD5 (NVIDIA GeForce GTX 670)
- MotherBoard Chipset : Intel Z77
- Wlan kablosuz ağ kartı yok.
- Ethernet : Realtek, 1 x Gigabit LAN Controller(s) - RTL8167
- Audio Card : Realtek ALC887 8-Channel High Definition Audio

Sistemde Win 7, Ubuntu 14.04 64bit, Linux mint 17 64 bit kurulu.

Hakintosh kurulur mu ilk olarka onu soralım donanımsal problemler çıkartır mı bu?

Şu bağlatnıdan  : http://www.hackintosh.zone/hackintosh/articles/yosemite-hackintosh-installation-instructions-guide-and-videos  inderme linkinde mi sorun var bende mi tam anlayamadım diğer kullanıcılarda aynı sorunu yorum olarak düşmüşler ama kayıtlı ve eposta onaylı olduğu halde şu şekilde çıkıyor:

First download the Yosemite Zone USB Image from this link (Register or Login to Download)
Then prepare the Bootable USB

Teşekkürer.

sistemin uyumlu

For Support Click Here

To Download you must be a Member and should have Validated your Email Address

Thanks

Denmiş

Kayıt olduktan sonra doğrulama bağlantısınada tıkladım ama herşey tamam gözükmesine rağmen sanki eksikmiş gibi davranıyor acaba ikili bir sistemmi var başka bir kısıma daha mı kayıt olmamız gerekiyor ?

Kayıt olduktan sonra doğrulama bağlantısınada tıkladım ama herşey tamam gözükmesine rağmen sanki eksikmiş gibi davranıyor acaba ikili bir sistemmi var başka bir kısıma daha mı kayıt olmamız gerekiyor ?

2. yosemite sürümü (amd işlemci destekli) bana niresh tarafından dosya olarak atılmıştı ve test ediyorum. Benim bilgisayarımda çalışmayan 1-2 modül var boot edemedim ancak başkalarınca çalışmış. Siteden indirmedim 2. yayınlandıysa. İlkini ise indirmiştim download kısmından. Siteye giriş yaptığınızdan ve sayfayı yenilediğinizden emin olunuz. Sorun devam ederse Niresh dostumuza iletmeniz daha iyi olacaktır. Ben destek ve test vesayre ile ilgileniyorum. Site işi ve yükleme vb. ona ait. Biraz ingilizce ile iletseniz yeterli olacaktır :). Zaman buldukça ilgilenecektir emin olun.

sürümü buldu 5gb lık torrent eki ama oradan değilde yorumlardan mı bir bağlantıdan girdim tam hatırlamıyorum download kısmından da olablir, ama indirme modulu hatalı onu bildirdim.