MSI GE60 0ND-663XTR Laptop Yosemite 10.10.1 Yüklemek İstiyorum - YARDIM
2 2

4 posts in this topic

Merhabalar, sistemimin AIDA64 raporunu aldım ve yandex e upload ettim. Link aşağıdadır. Şuan 10.10.1 raw dosyası iniyor. Bu dosya indirten sonra atmam gereken adımlar nelerdir? kext silme, boot etme, fakeid gibi şeylerle uğraştım hep, niresh kurulumu ilk defa deniyorum.

https://yadi.sk/d/bq-SA_6Jdfw7j

ben bir alt konuda kendi laptopuma kolayca yukledim. dmg raw yada iso yu ben usb ye aciosun pc de ayarlari yapip kurmaya basliosun.

ilk kurulum ekraninda komutlari dogru girip baslarsan hic sorunsuz bazı seyleri tanıyan bir sistemin oluyor.

tanımayanlarida google da mesala gt540m kext vs diye aratip bulabiliyorsun. ben mesala vietnam tool la wifi kolayca kurdum suan hic sorunsuz kullaniyorum.

mac os u pc ye kurmak tam bir emek işi eger urasacak dermanın yoksa yol yakınken diger os lara devam et derim :)

ben her yen laptopumda gunlerce kext vs arıyorum stabil calışan bir pc icin. 

kurulum icin ister usb ye acmak istersende usb den kurulum icin google da aratirsan onlarca video mevcut dosyan inmeden izlemeye basla derim

internet ozelliklerine baktim 3.nesil i5 660m vs tahminimce 10.10.1 i sende benim gibi kolayca kuracaksin gibime geliyor.

ben nvidia yi kullanamdim henuz ama hd 3000 le 512mb seklinde hayli super calisiyor sistem.

Serkan bey sizle denedik ancak sizin sisteme şu anlık maverick tam uyumlu gözüküyor daha önce denediğiniz gibi. Sizin laptopa yosemite yapanlar olmuş ancak sanırsam revision vb farkı var sizde.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Tavsiyenize uyup Maverick kullanacağım sanırım.

1 person likes this