Defalarca denedim Amd pc me Mac kuramadım, yardım lütfen.
2 2

9 posts in this topic

Arkadaşlar merhaba.

Pc me MAC kurmak isityorum, araştırıp defalarca denedim ama bir türlü kuramadım. Nasıl yapacağım konusunda yardım ederseniz çok sevinirim.

Karşılaştıgım genel sorun; hreşey tamam kuruyorum açılınca bilgisayar adı vek ayıt alanında donuyor. hızlı hızlı geçersem açılıyor ama yine sürekli donma oluyor, kapatıp yeniden açıyorum 2-3dk sonra yine donuyor..

aida64 ile özet aldım bşaka bir konudan görüp. Yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarıma

Report.txt

kurulumu hangi komut ve hangi özelleştirmelerle kurdugunuzu yazın bize :)

kurulumu hangi komut ve hangi özelleştirmelerle kurdugunuzu yazın bize :)

Merhaba budan macosx mavernick indirip usbye transmac ile yazıp boot ettim direk öyle yükledim. başka hiçbir komut vs kulalnmadım. sadece amdfx yazıyordum.

Hackintoszone indirdim bunu kurmaya çalışıyorum ilk başlangıçta çıkan hackintosh logosundan ilerlemiyor. (dil seçimi ve disk izlencesinin olduğu ekrana gelmiyor)

anakartınızdan hpet mode --> enabled ve 64 bit mode yapın birde sata modunu ahci yapın öyle deneyin

not: secure boot (windows 8) kapalı olsun kapanmıyorsa other os seçin. biostan...

anakartınızdan hpet mode --> enabled ve 64 bit mode yapın birde sata modunu ahci yapın öyle deneyin

not: secure boot (windows 8) kapalı olsun kapanmıyorsa other os seçin. biostan...

ikiside söylediğiniz şekilde kemal bey. hackintosh ile denerken yosemite zone ekranı geliyor usb den başlatımca. o ekrana /amdfx yazıyorum cant find a amd fx yazıyor. sadece amd fx yazınca cant find system kibrary amdfx yazıyor. direk entarlayınca bir süre sonra bekleyip reset atıyor.

mavericks 10.9 ile kurarkende herşey sorunsuz ilerliyor. kurulum bitince ilk baştaki pc adı ve kayıt ekranında pc kitleniyor

ikiside söylediğiniz şekilde kemal bey. hackintosh ile denerken yosemite zone ekranı geliyor usb den başlatımca. o ekrana /amdfx yazıyorum cant find a amd fx yazıyor. sadece amd fx yazınca cant find system kibrary amdfx yazıyor. direk entarlayınca bir süre sonra bekleyip reset atıyor.

mavericks 10.9 ile kurarkende herşey sorunsuz ilerliyor. kurulum bitince ilk baştaki pc adı ve kayıt ekranında pc kitleniyor

-f ile açınca kilitlenmiyor bende (intel)

yosemiteyi /amd ile kur veya olmazsa /amd2

-f ile açınca kilitlenmiyor bende (intel)

yosemiteyi /amd ile kur veya olmazsa /amd2

Söylediklerinizi deneyeceğim kemal bey çok teşekkürler

/amd ve /amd2 komutlarıyl denedim hackintosh logosunda kalıyor. /amd -v ile deneedim aşağıdaki ekranda kalıyor

ekran görüntüsünü yükleyemedim

http://hizliresim.com/1YMoy1

npci=0x2000 komutunu ekle :) örnek /amd -v npci=0x2000