nvidia gtx560m
2 2

10 posts in this topic

Slm arkadaslar msi gt683r notbook a yosemite zone 10.10.1 kurdum hersey tamam sayılır ekran kartını saymazsak 

ekran kartı kext kurdum cozunurluk duzeldi lakin ekrandaki kırılmalar gitmiyor 

ekran kartı Nvidia GTX560M yardımcı olursanız sevinirim

Bootloader türünüz nedir. hangi sürücüyü kurdunuz

not: tek başına nvidia kart yok ise yani intel hd + nvidia m serisi ise sadece intel hd çalışır :)

uygun intel hd sürücüsünü bulmanız gerek sitemizde bulabilirsiniz büyük ihtimalle

Bootloader türünüz nedir. hangi sürücüyü kurdunuz

not: tek başına nvidia kart yok ise yani intel hd + nvidia m serisi ise sadece intel hd çalışır :)

uygun intel hd sürücüsünü bulmanız gerek sitemizde bulabilirsiniz büyük ihtimalle

eski tur bios var bende yani clasik ve bilgisayarımda tek ekran kartı var oda nvidia gtx560m

eski tur bios var bende yani clasik ve bilgisayarımda tek ekran kartı var oda nvidia gtx560m

GraphicsEnabler=Yes ve No kombinasyonları dener misin ayrıca:

yeni kurulum yapıp nvidia webdriver (quadro for mac) kur ardından nvda_drv=1 ile kartı dene olmazsa nv_disable=1 komutunuda ekleyip aç

nvidia web driver gtx 600 serisi ustu için calısıyor kısaca gtx560 serisinde calısmıyor :(

ben gt serilerinde bile çalıştırıyordum şimdi değiştiyse kontrol etmedim :)

kardes sen nasıl kurdun ve hagi surum kurdun bana bilgiverirsen sevinirim ben herseferinde deniyorunm uyumsuz donanım uyarısı alıyprum simdi tekrar indirip deneyecegim bakalım ne olacak

ben gt serilerinde bile çalıştırıyordum şimdi değiştiyse kontrol etmedim :)

kardes dediğin driver dosyasını indirdim once calısacakmı diye mavericks te denedim kurulum yaptı 

bende bunun uzerine yosemite zone 10.10.1 kurudum ve kurulum bittikten sonra driver kurdum sonra kapatıp actım siyah ekranda takılıp kaldı GraphicsEnabler=yes No 

denedim yine olmadı -v -x koutları da işe yaramadı tekrar kurdum kurulum bittikten sonra eran hiç gelmedi

şimdi tekrar deneyecegim

kardes dediğin driver dosyasını indirdim once calısacakmı diye mavericks te denedim kurulum yaptı 

bende bunun uzerine yosemite zone 10.10.1 kurudum ve kurulum bittikten sonra driver kurdum sonra kapatıp actım siyah ekranda takılıp kaldı GraphicsEnabler=yes No 

denedim yine olmadı -v -x koutları da işe yaramadı tekrar kurdum kurulum bittikten sonra eran hiç gelmedi

şimdi tekrar deneyecegim

nv_disable=1 yerine 0 dene