Kurulumu Gerçekleştiremedim
1 1

3 posts in this topic

M2n68-am se2 Asus anakart
Amd Athlon II x2 250 processor 3.01 Ghz işlemci
3 gb ram
160 gb hdd

ati hd 3450 ekran kartı

Ben Buna Denemediğim İmaj Kalmadı Herşeyi Denedim Ve Kuruluma Bir Türlü Geçemedim 

Apple Logusu Geliyor Yükleniyor Sonra Çarpı İşareti Geliyor ve Ekran öylece kalıyor gerçekten bu sistemi kurmayı cok istiyorum ama başaramıyorum yardımcı olmanızı istiyorum

bu sisteme uygun hangi imajı kullanmayım veya nasıl kurmalıyım detaylı anlatırsanız cok minnettar kalırım iyi çalışmalar

1.jpg

kuruluma amd kernellerden biri ile başlamanız lazım hocam kernel bug yapmış olabilir ve seçimlerinize dikkat ediniz özelleştir kısmında

öneriniz yanı nasıl yapmalıyım hiç tecrubem yok onerecegınız kernellerı nasıl atıcam nereye atıcam bazı ımajların ıcıne gırebıldım ama bazılarına gıremedım ıcerıklerı acıp kernellerı nereye atacamı beceremedım acıkcası bıraz zor bır yola basvurdum ama biraz ugrasıp basarmayı diliyorum ınsallah

önereceginiz bir imaj varsa hocam onun üzerinde kernelleri deneyim

Edited by ZORSoftware

Guide kullansaniz anlarsiniz niresh kullaniyirsaniz zaten dagitimda amd kerneli var usb takinca suyah ekranda /amd -v yazin buyuk ihtimal pci ile ilgili bir yerde cakilacak o zaman yukaridaki parametreye npci=0x3000 i deneyin baska komutlar da var ama şunu unutmayin Amd kurulumu zor ama laptop amd kurulumu daha zor hatta kurabilmeniz kursaniz bile  stabil calismasi coook düşük bir ihtimal.  

arkadaşlar denılenlerı yaptım ama sonuç alamadım başka önereceginiz bişey warmıdır acaba

pc özelliklerini aldım burdan bakabilirsiniz

Report.txt