YosunPasha

nVidia GT730 ve Sierra

4 posts in this topic

nVidia GT730 ve Sierra

Merhabalar,

Asus H61M-K anakartım ve ona bağlı nVidia GT730 2GB ekran kartım var ve linkteki gibi sıkıntı çıkartıyor.

Önce Unibeast ile UEFI kurulum yapıyorum, ekran kartını gösteriyor Hakkında kısmında ama işleme almıyor sadece görüyor. nVidia Web Driver kurduktan sonra da hataları veriyor. Clover ile boot ederken dart=0 komutu ile başlatıyorum. SMBIOS kısmından iMac 14,1 seçili ve SystemParameters kısmında Nvidia seçili. Acaba bu sorunu çözebilir miyiz?

Teşekkürler.

1 person likes this

Merhaba, nVidia web sürücüsünü etkinleştiren bir makale yazdım, sorun giderme bölümüne bakarak bana sonuçları bildirmemize yardımcı olabilir.

nVidia Webdriver troubleshoot

Google Translated :)

PM kutunuzu kontrol edin oradan sorduğunuz için orada cevapladım.

Merhaba. sistemim: msı h110m pro-vd  ASUS GT730 4gb pentium 4560 (kabylake) 8gb 2400mhz ddr4 sierra 10.12.5 Aynı dertten bende muzdaribim. ekran karman çorman oldu. NVİDİA web driver son sürümü yükledim. boot nv_drv=1  sistem parameters den nwebdriver işaretli full birşekilde görüyor ama ekran yazıları göörüntüleri birbirine girmiş bir şekilde yukarıda verilen linkteki, bilgileri okudum uyguladım ama o da fayda etmedi. yardım?